Kapsel Tymbark

Tymbark Kapsel na iPhone i iPadTymbark na dziś

Zaprojektowany na iPhone i iPhone

kategoria: rozrywka   cena: darmowy

 

Amerykanie mają swoje ciasteczka z wróżbą, a Polacy kapsle Tymbarka. Właśnie kilka dni temu pojawiła się aplikacja, która przenosi znane chyba wszystkim teksty spod kapsli na iPhony i iPady. Pomysł wydaje się być doskonały. Podobnie jak po otwarciu butelki i tu pod kapslem znajdziemy krótki zabawny tekst.  I w sumie wszystko jest dobrze do tego momentu.

Cały urok kapsli Tymbarku polegał na tym że kupując np. dwa napoje znajdziemy 2 różne hasła. Oczywiście pula tekstów była ograniczona, ale każdy wiedział że otrzyma tą “indywidualną przepowiednię”. W aplikacji znajdziemy natomiast jedno hasło dziennie dla wszystkich. Zatem tak jak dziś mamy “Poka, Poka” to i cały naród ma “Poka, Poka”. Trochę to się mija z celem. Ponadto naszym codziennym hasłem możemy podzielić z innymi na twiterze, tylko aplikacja zamiast odsyłać do aplikacji twittera, odsyła na jego stronę przez Safari.

Fajny pomysł i app pewnie i tak znajdzie spore grono fanów, ale mogło by być znacznie ciekawiej. Trzymamy kciuki za szybką aktualizację.

Deweloper: GMW

Data premiery: 20.06.2012

Ocena: iphone ipadKapsel Tymbark - Humanoit Group

 

Tymbark Kapsel na iPhone i iPad

Tymbark Kapsel na iPhone i iPadTymbark Kapsel na iPhone i iPad

Tags: , , , ,

  • Spy

    Mały błąd: każdy ma inne hasełko, to jest Twój kapsel dnia, tego dnia masz jedno hasełko, ale ktoś inny ma inne hasełko na ten dzień…